Медичний центр паліативної допомоги у м. Кам’янське
від 15000 грн/міс.
Дніпропетровська обл., м. Кам'янське, вул. Подольська, 10Б
Знайшли помилку в описі закладу?
Будь ласка, допоможіть її виправити!
Приватний медичний центр паліативної допомоги (хоспіс) розрахований на 65 пацієнтів.
Спеціальна пропозиція по трансферу
Пропонуємо знижку від 10% на послуги перевезення літньої людини до цього закладу. Розмір знижки залежить від міста та місця перебування пацієнта. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь за номером телефону +38 (098) 350-03-03.
Карта
Догляд за літніми:
-
Базовий догляд 24/7
-
Контроль за прийомом ліків
-
Щоденні прогулянки на повітрі
-
Медсестра
-
Моніторинг здоров'я 24/7
-
Системний огляд лікаря
-
Прикріплена нянечка
-
4-х разове харчування
Додаткові переваги:
-
Розважальні заходи
-
Великий двір
-
Штатний лікар
Зручності:
-
1-2 людини у кімнаті
-
Телевізор
-
Функціональні ліжка для лежачих хворих
-
Персональні меблі
-
Кнопка виклику персоналу
Останні відгуки
Если у вас родной человек полностью лежачий с деменцией обходите этот центр. Хорошего ухода не будет. На одином этаже 40 человек . На другом 50. На каждый этаж 2 санитарки( которые меняют памперсы четко 3 раза в день . Если человек сходил в туалет по большому утром он будет лежать до обеда в грязном памперсе. 1 медсестра которая даёт таблетки, обрабатывает пролежни. Один врач и одна женщина которая разносит еду на 2 этажа( она же
и кормит). Лежачих пичкают кветиксолом( что бы спали). Если бы я не ездила через день и не ухаживала сама всё закончилось бы печально. Да там очень красиво, телевизор в палате, только кто его включает… Может человеку который может самостоятельно кушать, ходить, хоть как то ухаживать за собой ему будет не плохо. Но лежачему больному – это конец… Когда я увидела, что подмывают одной мочалкой после туалета я просто оторопела. Лежали мы всего 10 дней і вернулись домой. Наша семейная врач говорила – вас за 2 недельки подлечат, реабилитацию пройдете… А нас чуть неугрохали. 2 недели бесплатно, потом 1000 в день…. За такие деньги санитарка должна быть хотя бы на 2-3 палаты, а не 2 санитарки на весь этаж. Еда хорошая, только нет уверенности что покормят лежачего. Будить не будут ( потому что просто не успевают). Создали красивую картинку. Персонал не компетентен. Я не уверена что мой отзыв опубликуют, но может сделают выводы….
В 2021 году условия были норм, сейчас не знаю.
Хочу висловити подяку всьому медичному персоналу починаючи з директора закінчуючи санітарками. Моя мама дуже задоволена. Все на найвищому рівні: догляд, харчування, реабілітація. Медичний центр дійсно на рівні європейського обслуговування та догляду.